wybierz przesłonę okienną

Czy to w mieście, czy na wsi – do domów i mieszkań dostaje się przez cały rok wiele zanieczyszczeń. Dostępne w naszym warszawskim sklepie moskitiery drzwiowe i okienne warto założyć, aby uchronić się przed niechcianą wizytą insektów w naszym domu oraz ograniczyć wpadający do środka kurz lub pyłki roślinne, osiadające na sprzętach i ścianach.

Pewna ochrona

Mocne siatki z włókna szklanego nie tylko powstrzymają owady, ale mogą także ograniczyć dostawanie się do mieszkania kurzu, pyłków roślinnych i innych zanieczyszczeń, na które jesteśmy narażeni zwłaszcza wiosną i latem. Produkowane są w dyskretnych barwach, które nie zmienią charakteru aranżacji wnętrz. Są również dostępne siatki antypyłkowe i anysmogowe.

Sposoby montażu

Produkty mogą być założone na wnękach za pomocą i mogą być montowane na przykład w wejściach na balkon. Dzięki zastosowaniu aluminium niektóre moskitiery okienne i drzwiowe mogą być używane przez cały rok. W przypadku modeli mocowanych na ramkach, mogą zostać one pomalowane na dowolny kolor, pasujący do wyglądu wnętrza. Może być na nich zastosowana także okleina drewnopodobna.

Moskitiera okienna

Doskonale chroniąca przed owadami i zanieczyszczeniami dostającymi się z dworu do wnętrz mieszkań moskitiera okienna wykonana jest z siatki z włókna szklanego. Jej wygląd nie rzuca się w oczy, nie wpływa więc na ogólny wygląd pomieszczenia.

Moskitiera drzwiowa

Dyskretna ale skuteczna moskitiera drzwiowa to zabezpieczenie nie tylko przed insektami, ale także zanieczyszczeniami, takimi jak kurz, które przedostają się do wnętrz domów i mieszkań. Montuje się ją na futrynie za pomocą zawiasów. Rodzaje: rolowana, pionowa, pozioma i plisowana pozioma.