wybierz przesłonę okienną
Moskitiery okienne - drzwioweMoskitiery to siatki z włókna szklanego o dość mocnej wytrzymałości. Można je zastosować zarówno w otworach okiennych, jak i drzwiowych. Rodzaje moskitier, jakie możecie Państwo nabyć to: ramkowe, drzwiowe oraz rolowane pionowo lub poziomo. Profile z których produkuje się moskitiery to aluminium malowane proszkowo zbliżone do kolorów stolarki okiennej. Stosuje się również okleinę drewnopodobną. Odpowiednie zamontowanie moskitier zatrzyma pyłki roślin, owady, insekty, a nawet kurz. Siatki moskitier występują w kolorze szarym i czarnym. Oferowane przez nas moskitiery wyróżniają się wyjątkową precyzją wykonania i niespotykaną jakością wykończenia. Są niezawodne, a jednocześnie bardzo dyskretne i estetyczne, dzięki czemu nie wpływają na ogólną aranżację poszczególnych wnętrz. Zamontowane na początku wiosny, sprawdzą się do później jesieni. Poniżej opis poszczególnych systemów. Cennik pozwoli Państwu na wstępną kalkulację. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiednich produktów.

Moskitiera ramkowa


Moskitiera ramkowaMontowana do otworu okiennego za pomocą zaczepów obrotowych Specjalnie wyprofilowana ramka przylega do ramy okiennej tak aby szczelnie zakrywała daną powierzchnię, i skutecznie uniemożliwiła przed dostaniem się owadów do wnętrza. Ramka moskitiery dostępna jest w różnych kolorach pasujących do ram. Dodatkowo możemy pomalować ją na dowolny kolor.

Moskitiera rolowana


Moskitiera rolowanaTego typu moskitiery stosuje się do okien jak i do drzwi balkonowych. Montowane są głównie na całą wnękę okienną. W skład moskitiery wchodzi kaseta, prowadnice i profil dolny. Całość wykonana jest z aluminium co umożliwia pracę przez cały rok. Tworząc szczelny układ zatrzymujący insekty.

Moskitiera drzwiowa


Moskitiera drzwiowaWykonana jest z wzmocnionych profili aluminiowych. Montuje się je przy pomocy zawiasów do futryny drzwiowej. Samozamykacze stosuje się w celu poprawienia własności moskitiery. Ostatni element uszczelniający to uszczelka szczotkowa biegnąca dookoła ramy drzwi.

Nasze prace: