wybierz przesłonę okienną
Rolety dzień noc to rewolucyjny krok w konstrukcji rolet materiałowych. Nie ograniczają wrażeń widokowych, a jednocześnie chronią prywatność i gwarantują poczucie intymności. Nowoczesne rolety jakimi są rolety dzień noc, to połączenie zalet żaluzji oraz rolet materiałowych. Dzięki zamontowaniu dwóch warstw materiału w sposób przesuwny, pozwala na płynną regulację promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia. Całość daje poczucie komfortu oraz przyjemny nastrój w pomieszczeniu. Z przyjemnością prezentujemy nowe rozwiązania producentów rolet, żaluzji tak abyśmy mogli pozyskać uznanie oraz spełnić wszystkie wymogi stawiane przez naszych klientów. Poniżej znajdują się informację techniczne odnośnie rolet dzień noc, budowa rolety, nasze prace i inne. Dodatkowo zamieszczony na stronie cennik pozwoli Państwu na szybką kalkulację. Działamy na terenie Warszawy i okolic. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalnym doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiednich rolet.

Kaseta rolety


Kaseta roletyWykonywana jest w różnych wymiarach w zależność od sposobu montażu. Obudowy produkowane są z aluminium, co pozwoli utrzymać kasetę w dobrym stanie przez długie lata. Kolorystyka kaset jest dostępne w różnych kolorach.

Montaż i demontaż


Rolety wnękowe dzień noc montuje się do ściany lub sufitu w zależności od układu okien. Uchwyt, na którym opiera się roleta jest łatwy w obsłudze, co pozwoli na demontaż w dość szybki sposób. Nie stanowi to problemu w trakcie remontu.

montaż #1

Jest to nowy system montażu rolet dzień noc. Polega na przykręceniu kasety do listew przyszybowych. Okno w żaden sposób nie ulegnie rozszczelnieniu. Prowadnice przyklejane są wzdłuż okna, co zapobiega bezwładnemu poruszaniu się materiału natomiast wbudowany hamulec daje możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu okna. Sterowanie obsługiwane jest za pomocą koralika z tworzywa.

montaż #2

Producenci okien stosują różnego rodzaju listwy przyszybowe. Dlatego też, sposób ten pozwala na bezinwazyjnym montażu rolety. Kasetę umieszczamy na ramie okiennej przy użyciu taśmy dwustronnej. Prowadnice przestrzenne przyklejamy wzdłuż okna. Hamulec zapobiega opadaniu. Sterowanie obsługiwane jest za pomocą koralika z tworzywa.

montaż #3

Podobnie jak w opcji nr 2, roleta oraz prowadnice są przyklejane. Roletę montujemy u dołu okna co pozwala na sterowaniem rolety z dołu na górę. Tego typu roleta sprawdza się w mieszkaniach parterowych. Materiał jest umieszczony na rurce nawojowej, sprężyna pozwala na swobodne sterowanie roletą.

Sterowanie

Sterowanie roletąSterowanie roletąSterowanie roletą

Do sterowania roletą posłuży koralik wykonany z tworzywa za pomocą którego swobodnie można kontrolować ilość wpadających promieni słonecznych. Wbudowanych hamulec zapobiega opadaniu materiału dzięki czemu roletę można ustawić w dowolnym miejscu. Drugą formą sterowania jest system elektryczny znacznie podwyższa standard przyszłym użytkownikom. Pilot o różnej ilość kanałów pozwoli na zaprogramowanie rolet w dowolnej konfiguracji.

Tkaniny

Różnorodność kolorów tkanin w naszej ofercie pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniej kolorystyki do wystroju pokoju, sypialni jak i biura. W naszej ofercie jest około 50 kolorów tkanin do rolet dzień noc. Wysoka jakość materiału pozwala na utrzymanie rolety przez długie lata.

Nasze prace: