wybierz przesłonę okienną

Rolety dzień i noc oraz rzymskie to nowoczesne rozwiązania, które pozwalają chronić widok z wnętrza domu, a równocześnie nie ograniczają mieszkańcom widoku na zewnątrz. Modele dzień i noc, które oferujemy w warszawskim sklepie, dzięki transparentnym rozsuwanym pasom znakomicie sprawdzają się jako regulacja światła wpadającego do wnętrza budynku.

Produkt dla każdego

Nasi klienci nie muszą martwić się o to, czy te modele są odpowiednie do ich domu – pasować one będą do każdego wnętrza, ponieważ wytwarzane są z materiałów o różnych barwach, które można dobrać do aranżacji salonu, sypialni lub biura. Rolety rzymskie od lat są wykorzystywane nie tylko jako regulacja światła, ale także element dekoracyjny, właśnie ze względu na duży wybór ich wzorów i kolorów.

Wygodna obsługa

Obsługa każdego modelu jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Klienci mogą wybrać, jakie sterowanie będzie dla nich wygodniejsze: zwykłe, które jest wyposażone w sznureczek albo łańcuszek z pokrętłem, lub automatyczne z wbudowanym napędem elektrycznym i jest niezwykle wygodnym sposobem użytkowania produktu.

Rolety materiałowe kasetowe

Pasujące niemal na każde okno kasetowe rolety materiałowe najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych. Stosowane w nich tkaniny są między innymi wodoodporne, podgumowane, perforowane, transparentne lub trudnozapalne.

Rolety dzień i noc

Dla osób ceniących sobie wygodę rolety dzień i noc to wyjątkowe rozwiązanie. Umieszczone na nich transparentne pasy, które można swobodnie regulować, pomogą utrzymać pożądany poziom nasłonecznienia w pomieszczeniach.

Rolety rzymskie

Ręczne i elektryczne rolety rzymskie to nie tylko regulacja światła, ale także doskonała dekoracja. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach utrzymanych w klasycznym stylu, jak i w tych bardziej nowoczesnych.

Rolety materiałowe wolnowiszące

Popularne i funkcjonalne wolnowiszące rolety materiałowe nie mają ograniczeń montażowych. Dostępne są w systemach 25mm, 32mm i 45mm, w zależności od wielkości wnęki okiennej. Mogą być one montowane na kasetach lub bez nich.

Rolety antywłamaniowe

Jeżeli chcesz chronić swoje bezpieczeństwo, to rolety antywłamaniowe mogą Ci je zapewnić. Oprócz tego są także dobrym izolatorem czynników zewnętrznych, takich jak hałas czy niekorzystne warunki atmosferyczne.