wybierz przesłonę okienną
Rolety fantazja luxRolety fantazja lux są jednym z najbardziej popularnych rolet w sprzedaży. Ich konstrukcja i kształt są dopasowane do każdego gustu i dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych. Różnorodność opcji wykonania jak i duża kolorystyka pozwalają na zamontowanie rolet niemalże do każdego typu okna. Cennik rolet pozwoli Państwu na dokonanie wstępnej kalkulacji. Do Państwa dyspozycji jest również udostępniony wzornik materiałów. Na obszarze Warszawa i okolice wykonujemy bezpłatne pomiary i montaże. Poniżej znajduje się opis systemów, tkanin ,budowy oraz inne informacje odnośnie oferty jak i produktu.

Kolory kaset


Standardowe kolory kaset do rolet fantazja to: biały, brąz oraz srebrny. Jeśli posiadają Państwo okna drewniane lub drewnopodobne proponujemy osprzęt w kolorach: mahoń, wiśnia, dąb, dąb jasny, złoty dąb i orzech. Dodatkową opcją jaką posiada nasza firma jest możliwość pomalowania kasety na dowolny wybrany kolor z palety RAL.

Tkaniny do rolet


Oferta, którą prezentujemy, zawiera tkaniny rolet rodzaju: Nie palne, wodoodporne, podgumowane, perforowane, refleksyjne, transparentne oraz z atestem nie palności i atestem higienicznym. W naszej kolekcji znajduje się około 300 kolorów jak i wzorów. Zamieszczony wzornik pomoże Państwu na zapoznanie się z kolorystyką. Materiały gładkie i materiały wzorzyste.

Montaż rolet kasetowych - sposób #1

montaż #1

Polega na przykręceniu rolety do listew przyszybowych. Sposób ten nie uszkodzi w żaden sposób okna. Prowadnice są przyklejane wzdłuż okna. Do listew półokrągłych stosuje się specjalne listwy adaptacyjne, uzyskując w ten sposób pełną powierzchnię przyklejenia prowadnic.

Montaż rolet kasetowych - sposób #2

montaż #2

Sposób montażu rolety jest całkowicie bezinwazyjny, gdyż kasetę rolety oraz prowadnice montuje się za pomocą taśmy. Roletę umieszczamy na ramię okiennej za pomocą taśmy dwustronnej, prowadnice przestrzenne montuje się wzdłuż ramy. Koralik posłuży do sterowaniem roletą.

Montaż rolet kasetowych - sposób #3

montaż #3

Montaż wnękowy (nawierzchniowy). Roleta montowana jest do ściany lub sufitu. Pozwala to na osłonę wnęk o dużych rozmiarach. Kaseta rolety w zależności od wysokości ma wymiary 7×7 oraz 10×10 przy długości materiału 3 m. Sterowanie obsługiwane jest za pomocą koralika z tworzywa lub elektrycznie.

Obudowa rolet

Obudowy oraz prowadnice rolet fantazja są wykonywane z aluminium. Dzięki temu zastosowaniu rolety posłużą na długie lata bez obaw, że kaseta podobnie jak plastik zżółknie. Całość po zamontowaniu wygląda estetycznie.

Rolety z nadrukiem

Dając większy wybór klientom oraz możliwości aranżacyjne domu lub biura, nasza firma z przyjemnością zaproponuję nadruk na rolecie, np. logo firmy, dodatkowe informacje (np.godz. otwarcia), jak i również nadruki do pokoi mieszkalnych, np.dla dzieci.

Nasze prace: