wybierz przesłonę okienną
Rolety wolnowisząceWewnętrzne rolety wolnowiszące są jedynymi, gdzie praktycznie nie ma ograniczeń montażowych. Mnogość systemów jakie są w naszej ofercie pozwolą na osłonę każdego okna jak i wnęki okiennej. Rolety tego typu występują w kasecie lub bez kasety. W ofercie dostępne są systemy bezinwazyjne jak i tradycyjne. Usługi oferowane przez naszą firmę w zakresie pomiaru oraz montażu są bezpłatne na terenie Warszawy i okolic. Dokładny opis systemów rolet wewnętrznych znajduje się poniżej. Wzornik materiałów znajduje się zakładce. Ze względu na różnorodne systemy oraz tkaniny, cen rolet nie podajemy. W celu otrzymania oferty cenowej prosimy skorzystać z formularza wycenowego lub skontaktować się z nami telefonicznie

Budowa rolet


Rolety wykonywane są w kasecie lub bez. Występują w dwóch rozmiarach w zależności od wysokości i rodzaju materiału. Kaseta standardowo występuje w kolorze białym. Możemy pomalować ją w dowolnych wybranym kolorze.

Montaż i demontaż


Rolety montuje się na dwa sposoby. Pierwszy jest to montaż na skrzydło okienne w tradycyjny sposób lub bezinwazyjnie. Drugi sposób to przykręcanie do sufitu, wnęki i nadproża. Demontaż rolet jest dość łatwy i nie ma problemu ze zdjęciem podczas np. malowania ścian.

system 25 mm

Jeden z najpopularniejszych oraz często wybierany przez użytkowników rolet rzymskich. Wbudowanych mechanizm łańcuszkowy pozwala na płynną obsługę rolety. Łańcuszek wykonany jest z tworzywa lub ze stali nierdzewnej. Podobnie jak w roletach materiałowych hamulec pozwoli na ustawienie rolety w odpowiednim dla siebie położeniu.

system 32 mm

Prosty system stosowany do rolet rzymskich. Głównie do niedużych gabarytów montowanych na skrzydle okiennym. Montaż tego typu może być wykonany w sposób przykręcany do listew przyszybowych lub bez inwazyjnie. Aby zapobiec odchylania się materiału, w przypadku okien uchylnych stosujemy rzep.

system 45 mm

System ten głównie przeznaczony jest do rolet o dużych gabarytach, montowanych do sufitu lub wnęk okiennych. Stosowany napęd elektryczny o mocy 230 V lub 24 V firmy elero. Umieszczona Specjalna tasiemka odpowiada za pracę rolety. Pilot jedno lub wielokanałowy posłuży na zaprogramowanie rolet rzymskich odpowiednio pod kątem przyszłego użytkownika.

Sterowanie

Sterowanie - rolety wolnowiszące Pilot wielokanałowyPilot pięcio-kanałowy
Do sterowania roletami wolnowiszącymi głównie stosuje się koralik wykonany z tworzywa lub ze stali nierdzewnej. Dla osób lubiących dużą wygodę jest możliwość zamontowania silników elektrycznych 24V i 230V. Niezależnie od ilości rolet do obsługi posłuży jeden pilot, który można zaprogramować do własnych potrzeb. Stosowane silniki firmy Francuskiej SOMFY.

Nowość

Rolety sprężynoweNowością są rolety sprężynowe. Cały mechanizm opiera się w pół kasecie. Wbudowana sprężyna pozwoli na płynną regulację. Mechanizm samohamujący pozwoli dostosować prędkość podnoszenia do Państwa potrzeb. Opuszczanie polega na pociągnięciu za umieszczony na listwie dolnej sznurek.

Tkaniny

Materiały dostępne takie jak: niepalne, wodoodporne, podgumowane, refleksyjne, transparentne, perforowane, ekranowe oraz z atestem nie palności i atestem higienicznym. W naszej kolekcji znajduje się około 300 kolorów jak i wzorów.

Nasze prace: