wybierz przesłonę okienną
Rolety rzymskieRolety rzymskieRolety rzymskie to ekskluzywna osłona wnęk okiennych. Nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd oraz przyjemny nastrój. Nic więc dziwnego, że od wielu już lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Oferowane przez nas rolety rzymskie wyróżniają się wysoką atrakcyjnością wizualną, jak również dużą funkcjonalnością. Idealnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Duża kolorystyka oraz różnorodność oferowanych systemów wykonania zadowolą każdego, kto zdecydował się na roletę rzymską. Swoje usługi oferujemy głównie na terenie Warszawy i okolic. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wzornik materiałów oraz cennik rolet, co pozwoli na zapoznanie się z proponowanymi kolorami i wstępną kalkulację ceny. Poniżej opis systemów, sposób montażu itp.
System łańcuszkowy

system łańcuszkowy

Jeden z najpopularniejszych oraz często wybierany przez użytkowników rolet rzymskich. Wbudowanych mechanizm łańcuszkowy pozwala na płynną obsługę rolety. Łańcuszek wykonany jest z tworzywa lub ze stali nierdzewnej. Podobnie jak w roletach materiałowych hamulec pozwoli na ustawienie rolety w odpowiednim dla siebie położeniu.

System sznurkowy

system sznurkowy

Prosty system stosowany do rolet rzymskich. Głównie do niedużych gabarytów montowanych na skrzydle okiennym. Montaż tego typu może być wykonany w sposób przykręcany do listew przyszybowych lub bez inwazyjnie. Aby zapobiec odchylania się materiału, w przypadku okien uchylnych stosujemy rzep.

System elektryczny

system elektryczny

System ten głównie przeznaczony jest do rolet o dużych gabarytach, montowanych do sufitu lub wnęk okiennych. Stosowany napęd elektryczny o mocy 230 V lub 24 V firmy elero. Umieszczona Specjalna tasiemka odpowiada za pracę rolety. Pilot jedno lub wielokanałowy posłuży na zaprogramowanie rolet rzymskich odpowiednio pod kątem przyszłego użytkownika.

Nowość

System samoczynnego podnoszenia
System samoczynnego podnoszenia się. Budowa rolety rzymskiej, oparta jest na systemie rolet materiałowych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich przekładni uzyskamy samoczynne podnoszenie się rolety. Hamulec pozwoli na ustawienie odpowiedniej prędkości podnoszenia się materiału. Montaż zalecany tylko na wnęki okienne. Profil nośny ułatwia sposób montażu jak i demontażu.

Nowość

Firma stworzyła dodatkowy system rolet rzymskich. Polega on na zamontowanie rolety do sufitu. Dzięki dwóm listwom, materiał rolety możemy podnosić z góry na dół oraz z dołu na górę. Do sterowania posłużą dwa koraliki z tworzywa lub ze stali nierdzewnej.

Tkaniny

Nowa kolekcja tkanin do rolet rzymski daje dużo większe możliwości aranżacyjne wnętrz. W naszej ofercie proponujemy Państwu do wyboru około 100 rożnych kolorów oraz wzorów materiałów. Jeśli nasza oferta nie będzie wystarczająca, możemy uszyć rolety z powierzonej tkaniny. Wzornik w zakładce pozwoli Państwu na zapoznanie się z proponowanymi tkaninami.

Nasze prace: