wybierz przesłonę okienną
Żaluzje aluminiowe dzielą się na przeróżne systemy oraz wymiary. Nasza firma proponuje żaluzję aluminiowe 16 mm, 25 , 35 oraz 50 mm. W zależności od sposobu montażu doradzimy odpowiedni system, tak aby żaluzję spełniły swoją funkcję w należyty sposób. Nasza oferta posiada okołu 50 kolorów do wyboru. Zamieszczony na stronie wzornik kolorów żaluzji pozwoli Państwu zapoznać się z proponowanymi kolorami. Cennik żaluzji pomoże na wstępną kalkulację ceny. Poniżej opis poszczególnych systemów oraz sposoby montażu żaluzji aluminiowy. Bezpłatna wizyta handlowca na terenie Warszawy i okolic.
System standard 16-25mm

sys. standard 16/25mm

Jeden z najpopularniejszych oraz często wybierany przez użytkowników rolet rzymskich. Wbudowanych mechanizm łańcuszkowy pozwala na płynną obsługę rolety. Łańcuszek wykonany jest z tworzywa lub ze stali nierdzewnej. Podobnie jak w roletach materiałowych hamulec pozwoli na ustawienie rolety w odpowiednim dla siebie położeniu.

System monocomando 16-25mm

sys. monocomando 16/25mm

Prosty system stosowany do rolet rzymskich. Głównie do niedużych gabarytów montowanych na skrzydle okiennym. Montaż tego typu może być wykonany w sposób przykręcany do listew przyszybowych lub bez inwazyjnie. Aby zapobiec odchylania się materiału, w przypadku okien uchylnych stosujemy rzep.

Pilot pięcio-kanałowy

sys. elektryczny 16/25 mm

System ten głównie przeznaczony jest do rolet o dużych gabarytach, montowanych do sufitu lub wnęk okiennych. Stosowany napęd elektryczny o mocy 230 V lub 24 V firmy elero. Umieszczona Specjalna tasiemka odpowiada za pracę rolety. Pilot jedno lub wielokanałowy posłuży na zaprogramowanie rolet rzymskich odpowiednio pod kątem przyszłego użytkownika.

Venus standard


Venus standardCharakteryzują się obudową oraz sterowaniem. Obudowa wykonana jest z aluminium. Kształt kaset jest estetyczny, po zamontowaniu prawie nie widoczny. Nie zmniejszy się kąt otwarcia okien. Kolorystyka obudowy dostępna jest w kolorach biały brąz oraz silver, kolory drewnopodobne takie jak, mahoń, wiśnia,dąb, złoty dąb i inne. Sterowanie za pomocą sznureczka i patyczka. W standardzie prowadzenie żyłkowe.

Venus


VenusW porównaniu do systemu żaluzji venus standard, różnicą jest sposób sterowania. Koralik z tworzywa posłuży do podnoszenia oraz zamykania i otwierania żaluzji. Standardowo żaluzja wykonana jest z bocznym prowadzeniem żyłkowym. Kolorystyka obudowy bez zmian.

Systemy elektryczne 230 V


LightlessZostał stworzony z myślą o osobach które nie lubią nadmiernej ilości otworów w żaluzjach. Po zamknięciu żaluzji wszystkie otwory są nie widoczne, ponieważ cofnięto je tak aby lamelka nachodząca na drugą w pełni je zakrywała. Dzięki temu zastosowaniu ogranicza się również wpadające światło do pomieszczenia.

żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje o szerokości 50 mm przeznaczone są głównie do montażu na wnęki okienne i duże powierzchnię okienne. Wystękują w około 20 kolorach. Również kolory drewnopodobne oraz żaluzje perforowane. Możliwość rozbudowania o elementy wykończeniowe takie jak np drewniana maskownica rynny górnej oraz dolna listwa. Całość jest dobrze skomponowana, co podnosi standard żaluzji a wgląd końcowy jest bardzo elegancki. Żaluzję występują w kilku wariantach oraz różnorodnych sposobach sterowania. Np. sterownie sznurkowe (standard) korbowe oraz koralikiem ze stali nierdzewnej. Jak i elektryczne.

Żaluzje aluminiowe retro 50 mm

żaluzje Retro 50mm

Charakteryzuje się głównie górną listwą. To połączenie nowoczesności ze stylem retro. Mechanizm umieszczony na drewnianej listwie w pełni odkryty nada żaluzją niepowtarzalnego charakteru. Lekkość obsługi żaluzji pozwoli na dobre kontrolowanie ilości wpadających promieni słonecznych. Kolor w jakim występują mechanizmy to silver oraz mosiądz.

Pilot wielo-kanałowy

systemy elektryczne 230V

Tego typu system stworzony jest dla osób ceniących dużą wygodę. Silnik rurowy umieszczony w rynnie montażowej sprawi iż żaluzję będą Państwo mogli obsługiwać za pomocą pilota. Pilot może zaprogramować w taki sposób aby dana konfiguracja odpowiadała osobą użytkującym. Żaluzję elektryczne można również podłączyć do systemów inteligentnych domów. Stosowane silniki do żaluzji firmy somfy i elero posłużą na pracę przez długie lata.

Nasze prace: