wybierz przesłonę okienną

Kontrolę wpadającego do mieszkania światła mogą zapewnić żaluzje drewniane. Wykonano je z egzotycznych gatunków, takich jak Abachi. W naszym warszawskim salonie dostępne są także plisy, które można zamontować na oknach każdego typu, ponieważ ten system umożliwia wykonanie produktu na przykład w owalnych lub trójkątnych kształtach. Plisy, rolety rzymskie również można prać w wannie bez ryzyka ich zniszczenia.

Funkcjonalność i styl

W sklepie wszystkie produkty dostępne są w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza.
Dostępne modele żaluzji drewnianych to 25mm, 50mm i retro. Te ostatnie wyróżniają się listwą montażową ze srebrnym lub mosiężnym dekoracyjnym mechanizmem.

Sterowanie z kanapy

Dostępne są trzy typy sterowania. Dwa z nich to metody standardowe, za pomocą sznureczka lub łańcuszka. Można jednak zdecydować się na obsługę automatyczną, za pomocą pilota, co z pewnością wniesie wiele wygodny do życia codziennego. Może on być zaprogramowany tak, aby korzystanie z niego było jak najprostsze dla użytkownika.

Żaluzje aluminiowe

W zależności od wymiaru okna oferujemy żaluzje aluminiowe 16 mm, 25mm, 35mm lub 50 mm. Do każdej z nich dobieramy odpowiedni system obsługi. Ich szeroka paleta barw pozwoli dobrać odpowiednie do danego wystroju.

Żaluzje drewniane

Wykonane z egzotycznych gatunków żaluzje drewniane to wyjątkowo elegancki element wystroju pomieszczenia. Wymiary i sterowanie poszczególnych modeli są dostosowane do wielkości okien, na których będą zamontowanie.

Żaluzje plisowane

Doskonale regulujące poziom nasłonecznienia żaluzje plisowane wykonywane są najczęściej z syntetycznych materiałów, które niezwykle łatwo utrzymywać w czystości. Ich prosta budowa gwarantuje łatwe i bezawaryjne użytkowanie.

Żaluzje pionowe

Prosta konstrukcja to jest cecha, która wyróżnia żaluzje pionowe pośród innych modeli dostępnych na rynku. Najlepiej sprawdzają się one do osłony dużych wnęk okiennych, dzięki czemu są najczęściej wybierane pośród modeli wielkogabarytowych.

Żaluzje panelowe

Montowane na szynach żaluzje panelowe to ciekawe i oryginalne rozwiązanie do biur i mieszkań. Sterować można nimi ręcznie za pomocą drążka czy sznurka lub automatycznie. Przeznaczone są na duże wnęki okienne.