wybierz przesłonę okienną
Żaluzje drewniane 25mmŻaluzje drewniane to obecnie jedna z najbardziej eleganckich osłon okiennych. Produkty te wnoszą do wnętrz nutkę wytworności, wyjątkowego stylu i luksusu w najlepszym wydaniu. Świetnie nadają się do regulacji ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Żaluzje drewniane mogą być wykonane w trzech systemach o różnej metodzie sterowania. Pierwszy z nich to żaluzje drewniane 25 mm, drugi to żaluzje 50 mm oraz żaluzje drewniane retro. Żaluzje drewniane mogą być montowane na skrzydła okienne oraz wnęki. Jest to jeden z nowoczesnych a zarazem lubianych żaluzji przez klientów. Ich naturalność oraz duża kolorystyka pozwoli na dopasowanie żaluzji do każdego miejsca zamieszkania i pracy. W naszej ofercie znajduje się około 40 różnych kolorów w rozmiarze 25mm i 50mm. Poniżej dokładny opis systemów, przeznaczenie itp. Wzornik zawarty w zakładce pozwoli na wstępne rozeznanie się w kolorach, a cennik żaluzji umożliwi kalkulację cenową. Swoje usługi i produkty oferujemy głównie na terenie Warszawy i okolic. Nasz przedstawiciel z miłą chęcią odwiedzi Państwa i przedstawi pełną kolorystykę, dokona pomiaru oraz zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Pomiar i montaż na terenie Warszawy i okolic bezpłatny.

Żaluzje drewniane 25mm


Uchwyt żyłkiUchwyt bezinwazyjnyŻaluzje drewniane wykonane są z egzotycznego drewna o nazwie BASSWOD I ABACHI. Montuje się je przede wszystkim na skrzydła okienne, bez możliwości uszkodzenia okna. Zaczepy żaluzji przykręcane są do listew przyszybowych co nie powoduje rozszczelnień i innych uszkodzeń. Istnieje również montaż bezinwazyjny. Do okien uchylnych i balkonowych zaleca się boczne prowadzenie żyłkowe. Kolorystyka żaluzji drewnianych 25 mm została zaprojektowana tak, aby osoby zainteresowane nie miały problemu z dobraniem kolorów do wnętrza oraz własnego gustu. Standardowo żaluzja wykonana jest ze wspornikiem listwy dolnej.

Sposoby sterowania żaluzją


Sposoby sterowania żaluzjąDo sterowania przewidziano trzy rozwiązania. Pierwsze to standardowe czyli sznureczek i pokrętło drewniane. Pozwoli to na szybką i sprawną obsługę żaluzji. Drugi system polega na umieszczeniu koralika ze stali nierdzewnej. Koralik posłuży do pełnej regulacji żaluzją. Jest to nowe rozwiązanie, które daje możliwość Państwu wyboru. A dla osób lubiących wygodę sterowanie elektryczne.

Żaluzje drewniane 50mm


Żaluzje drewniane 50mmŻaluzje przeznaczone są głównie do osłony wnęk okiennych. Drewno jakie jest stosowane do produkcji żaluzji to BASSWOD I ABACHI. Jest to egzotyczne drewno, którego właściwości chronią przed wypaczaniem oraz pękaniem lamel. Żaluzję wykonane są z drabinką sznurkową oraz taśmową. Proponowana kolorystyka przez naszą firmę pozwoli dobrać odpowiedni odcień do wykończenia. Co nada wnętrzu przytulny oraz ciepły nastrój. Nowością są kolory lakierowane na wysoki połysk. Demontowanie żaluzji podczas np.malowania jest szybkie i łatwe w obsłudze. Sprawdź ceny żaluzji drewnianych 50 mm.

Żaluzje drewniane retro


Żaluzje drewniane retroŻaluzję tego typu wyróżniają się głównie listwą montażową. Estetyczna drewniana listwa górna z umieszczonym mechanizmem nadaje żaluzji styl retro. Montowane przede wszystkim na wnęki okienne lub duże przeszklone powierzchnię. Mechanizmy występują w kolorach srebrnym oraz mosiężnym. Kolorystyka żaluzji bez zmian.

Sposoby sterowania żaluzją


Pilot pięcio-kanałowyDo sterowania żaluzją 50 mm zastosowano pakiet sznurków za pomocą których łatwo i szybko można kontrolować ilość wpadających promieni słonecznych. W systemie standard możliwy jest system monocomando polegający na pełną obsługę żaluzji sterując ją łańcuszkiem ze stali nierdzewnej. Przewidziany jest również sterowanie elektryczne za pomocą pilota, który można zaprogramować w taki sposób aby duży komfort użytkującym.

Nasze prace: