wybierz przesłonę okienną
Żaluzje pionoweVerticale są dobrą formą osłony wnęk okienny. Prosta konstrukcja i estetyka wykonania, duże możliwości systemowe okazały się jedną, z zalet verticali. Kolejną z nich jest możliwość osłony dużych wnęk okiennych z dobrą kontrolą wpadających promieni słonecznych do pomieszczenia. Łatwy i szybki montaż verticali w połączeniu z niewielką ceną okazało się że stały się najczęściej stosowanymi żaluzjami wielogabarytowymi. Duży wybór tkanin jakie posiadamy w naszej ofercie zadowoli najbardziej wyszukane gusta. Szerokość pasów jakie występują to 50mm, 89mm, 127mm. Zamieszczony próbnik pozwoli Państwu na zapoznanie się z naszym wyborem materiałów.

Możliwości


Żaluzje pionowe możliwościVerticale możemy montować do powierzchni prostych jak i ukośnych, półokrągłych jak i okrągłych. Co podnosi możliwość zamontowania tego typu żaluzji. Zamykanie i otwieranie pasów o 180 stopni.

Budowa


Żaluzje pionowe budowaVerticale posiadają dość prostą budowę, w skład której wchodzi szyna oraz pasy. Łączone są koralikiem. Dzięki czemu podczas obsługi dobrze się układają.

Sterowanie


Żaluzje pionowe sterowanieTradycyjnym sterowaniem do verticali jest koralik z tworzywa oraz sznurek do przesuwania pasów. Coraz to częstym wyborem jest sterownie elektryczne 230 V i 24 V. Obsługiwane z pilota który można zaprogramować w dowolnej konfiguracji.

Systemy

W naszej ofercie istnieje kilka systemów szyny sterujących, możliwość przesuwania ich w lewo i prawo jak od środka do środka tzw kurtyna. Czyniąc je funkcjonalnymi w obsłudze.

Nowość

Aby rozbudować wybór materiałów, wprowadziliśmy do oferty pasy drewniane. Wykonane z naturalnych materiałów, a kolorystyka dobrana tak aby verticale dopasować do każdego pomieszczenia.