wybierz przesłonę okienną
Plisy zwane również żaluzjami plisowanymi to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych i najbardziej funkcjonalnych osłon okiennych. Doskonale regulują poziom nasłonecznienia, zapewniając jednocześnie komfort i poczucie prywatności. Oferowane przez nas plisy zostały wykonane z materiałów syntetycznych o różnych właściwościach. Systemy zaś z aluminium. Całość łączy się w estetyczny i nowoczesny produkt. Dla żaluzji plisowanych nie ma ograniczeń do osłony okien gdyż system pozwala na wykonanie żaluzji w takich systemach jak: trójkątne, okrągłe, dachowe, trapezowe, owalne i inne. Prosta budowa plis pozwala śmiało stwierdzić, że żaluzje są praktycznie bezawaryjne. Dużą zaletą żaluzji plisowanych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Plisy można śmiało wyprać w momencie, kiedy się zabrudzą. Wszystkie te cechy tworzą produkt niezwykle estetyczny i praktyczny, który z powodzeniem posłuży przez wiele lat. W naszej ofercie znajduje się około 350 modeli zróżnicowanych pod względem kolorów i wzorów. Oferowany przez nas osprzęt występuje w kolorach: białym, srebrnym, ciemno brązowym i mosiężnym. Swoje usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic. Nasz pracownik chętnie zaprezentuje Państwu wszystkie kolory. Doradzi również odpowiedni system osłon. Wzornik materiałów pomoże na zapoznanie się z naszą ofertą. Ze względu na różnorodność systemów oraz materiałów prosimy o skorzystania z formularza wycenowego.

system F1

System ten oparty jest na jednej listwie montażowej. Żaluzję przykręca się do listwy przyszybowej za pomocą uchwytów. Sterowanie odbywa się za pomocą sznureczka. Do okien uchylnych i balkonowych zaleca się prowadzenie żyłkowe. Zapobiega to bezwładnemu poruszania się żaluzji.

system VS 2

Zwany góra dół. Najpopularniejszy system żaluzji plisowanych. Mocowania montuje się do listw przyszybowych. Sterowanie ręczne za pomocą uchwytu umieszczonego na listwie. System pozwala na zamontowanie dwóch różnych materiałów, używając ich w zależności od potrzeb. Do okien o dużych gabarytach stosuje się drążek wspomagający obsługę.

system VS

System ten służy do osłon okien o nietypowych kształtach. Niemalże każdego rodzaju powierzchnie szklaną plisy osłonią w sposób taki aby spełniły swoją funkcję oraz Państwa oczekiwania.

system pl 11

Ten system pozwala na umieszczeniu żaluzji do okien dachowych oraz przeszklonych konstrukcji dachowych np.ogrodów zimowych. W zależności od wybranej tkaniny można uzyskać dobre właściwości przeciwsłoneczne. Specjalne zamontowane żyłki podtrzymują cały materiał.

Sterowanie


Pilot wielo-kanałowyW zależności od systemu, istnieje kilka rozwiązań. Typ 1 to sterowanie za pomocą sznurka dotyczy to systemów F1 oraz do nietypowych kształtów. System przesuwny góra dół, uchwyty sterujące umieszczono na listwach których opiera się materiał. Przewidziano również sterowanie elektryczne. Silnik umieszczony w rynnie praktycznie nie widoczny. Sterowanie pilotem który można zaprogramować w dowolnej konfiguracji.

Pranie plis


Pranie plisPlisy są jedynym produktem który można bez obaw wyprać. Umieszczając żaluzję w wannie, następnie spłukać w 30 st wodzie z dodatkiem lekkiego detergentu. W sposób złożony odwiesić plisę na okno. Od czasu do czasu rozsuwając materiał.

Nasze prace: żaluzje plisowane