wybierz przesłonę okienną
Zasłony paneloweZasłony paneloweZasłony panelowe są ciekawym rozwiązaniem odsłony wnęk okiennych. Różnorodność systemów oraz możliwości gabarytowe tworzą funkcjonalną zasłonę panelową. Budowa i obsługa jest bardzo prosta gdyż na panel track składa się szyna oraz doczepione pionowe pasy. Sterować można na kilka sposobów: ręczne przy użyciu rączki przytwierdzonej do pierwszego pasa, za pomocą sznurka (podobnie jak w verticalach) oraz elektrycznie. Możliwości doboru kolorów i wzorów jest praktycznie nieograniczona. Odpowiedni wybór stworzy przyjemną i ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. W zależności od szerokości danej wnęki szynę można wykonać od 2 do 10 torów jednostronnych jak i dwustronnych. Poniżej dokładne opisy systemów jakie są w naszej ofercie. Materiały stosowane ze wzornika rolet gładkich i wzorzystych.
Zasłony panelowe - sterowanie ręczne

sterowanie ręczne

Wersja wykonania w systemie standardowym. Szyna o kształcie prostokątnym. Sterowanie odbywa się za pomocą rączki która jest przymocowane do pierwszego panelu. Drugi sposób to wersja sznurkowa. Całość obsługujemy tak jak w verticalach. Optymalna Szerokość pasów od 40 do 110 cm.

Zasłony panelowe - System Ultimate

system Ultimate

System ten powiększa naszą ofertę. Nowoczesny oraz nowatorski system zaliczany jest do produktów z najwyższej półki. Nowa budowa panel truck przyciągnie najbardziej wyszukane gusta

system Absolute

Różnicą jest zaokrąglony kształt szyny oraz odświeżeniem elementów całego systemu. Profil odpowiedzialny za przesów materiałów absorbuje nie pożądane odgłosy wózków. Systemy jakie są produkowane to ręczny, sznurkowy i elektryczny.

Nowość

System panel truckJest system panel truck z możliwością użycia tkanin od rolet dzień noc. Zastosowane tego typu tkaniny w różnych kolorach nada pomieszczeniu oryginalny wygląd oraz da możliwość pełnej regulacji wpadających promieni słonecznych.

Galeria zdjęć


Zasłony panel truck - 1Zasłony panel truck - 2Zasłony panel truck - 3Zasłony panel truck - 4Zasłony panel truck - 5Zasłony panel truck - 6

Zasłony panel truck - 7Zasłony panel truck - 8Zasłony panel truck - 9Zasłony panel truck - 10